Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
Epood > Nägu

Meigi tegemisel on oluline teha ideaalne ning veatu põhi. Lily Lolo mineraalkosmeetikaga saavutad veatu meigi, mis ei ole sinu näonahale kahjulik. 

Põhja tegemisel on oluline kõigepealt peita kas peitepuudri või korrektoriga iluvead (vistrikud, tumedad silmaalused jm).

Peale korrektorit kantakse peale baaspuuder spetsiaalse kabuki pintsliga. Olenevalt, kui katvat tulemust soovitakse, nii palju kihte puudrit näo peale ka kantakse. Päevaseks kergeks meigiks sobib 1 kiht baaspuudrit, õhtuseks meigiks võib katta näo 2-3 kihi puudriga. 

Peale baaspuudri pealekandmist on soovitav kanda näole ka viimistuspuuder, et meik püsiks veatu kauem. Viimistluspuuder kinnitab kogu põhja ning on valgustpeegeldavate omadustega, õrn ja kerge.

Oluline osa meigis on ka põsepunal. Põsepuna kantakse peale spetsiaalse põsepuna pintsliga alustades naeratades põse kõige esiletungivamast osast ja liikudes juuksepiiri poole. 

Et nägu tunduks veelgi ideaalsem, saab nägu modelleerida heledate ja tumedate toonidega. Tume toon võib olla baaspuuder, mis on 2-3 tooni võrra tumedam enda naha toonist. Sellega varjutatakse põsesarnade all olevad osad suunurkade lähedalt kõrvade poole, laubaosa juuksepiiril, lõug, nina küljed. Heleda highlighterina on ideaalne kasutada särapuudrit, kuid võib kasuatda ka heledat säravat lauvärvi. Vaata õpetavat pilti siit

Päikesepuuder annab näole päevitunud jume ja sobib kasutamiseks ka varjutoonina.