Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
Epood > Tingimused

Ostmine


Angel Beauty  e-poest ostmine on mugav ja turvaline. Siit poest ostes on võimalik registreerida kasutajaks, kuid saab tellida ka ilma registreerimata.

Tellimuse esitamiseks valige välja meelepärased tooted ning lisage need virtuaalsesse ostukorvi. Ostukorvi sisust saate ülevaate klikkides ostukorvi kategooriale e-poe lingi all. Ostukorvis saate muuta kauba kogust, kaupa ostukorvist eemaldada ning esitada tellimust. 
Kui olete kindel, et andmed on õiged, kinnitage tellimus ning teile saadetakse e-maili peale arve. Tasuge arve ning jääge kauba ootele.  Kaup pannakse teele 3 tööpäeva jooksul. Paki staatust saate kontrollida, kui logite sisse meie kodulehel ja vaatate oma tellimusi. Enamasti postitame pakke teisipäeviti ja reedeti.  

 

Kõik Angel Beauty internetipoes müüdavate toodete hinnad on toodud eurodes. Müüjal on õigus muuta hindu igal ajal sellest ette teatamata (va siis, kui tellimus on juba esitatud).
 

Transport
 

Kauba kohaletoimetamine toimub Omniva või SmartPOSTi vahendusel vastavalt teie poolt tehtud valikule. Tartu linnas on võimalik ka ise kaubale järele tulla, leppides kohtumise kokku telefonil 53981101 või meili teel info@lilylolo.ee.

Kauba tagastamine

Ostjal on õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Sellisel juhul palume Teil saata e-maili teel info@angelbeauty.eu sooviavaldus koos põhjendusega. Raha tagastatud kauba eest kantakse sellele arvelduskontole, millelt tasuti kauba eest, 5 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest müüja poolt. Tagastatava raha hulka ei kuulu transpordikulud. Tagastatav kaup peab olema terve, originaalpakendis ja kasutamata. 

Turvalisus

Kauba tellimisel esitatud andmed on salastatud ning neid ei levitata kolmandatale osapooltele, va Eesti Posti ja SmartPosti klienditeenindusele tellimuse täitmiseks ning tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks. Internetipoe ja ostja vaheline ühendus on turvatud krüpteeritud ühenduse abil.